Vitajte v penzióne Dolinka

Vychutnajte si pobyt v lone malebnej prírody
v obci Gápel a okolí Strážovských vrchov.

Penzión Dolinka, Gápel

Penzión Dolinka ponúka ubytovanie až pre 48 hostí v 12 izbách a apartmánoch. S krásnym výhľadom na hory to môže byť ideálne miesto pre romantický výlet pre dvoch, školskú exkurziu alebo rodinnú dovolenku. 

Malebná príroda


Penzión sa nachádza v blízkosti nádherných Strážovských vrchov a ponúka výhľad na hory. Ponúka reštauráciu, Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné parkovisko. Penzión má na výber rôzne izby, pričom niektoré majú vlastný balkón a priestor na posedenie s pohovkami. Všetky izby sú vybavené kúrením a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom. 

Oblasť je obľúbená medzi milovníkmi pešej turistiky, cykloturistiky, lyžovania a k dispozícii je požičovňa elektrických bicyklov. Penzión sa nachádza v blízkosti niekoľkých atrakcií, vrátane Bojnického zámku, ktorý je vzdialený 26 km. Neďaleko sa nachádza historicky bohatá malebná dedinka Čičmany s možnosťou lyžovať či už pre školské kurzy alebo vášnivých nadšencov lyžovania, vzdialená iba 14 km a SKIpark Fačkovské sedlo, ktorý je vzdialený 25 km.